Хто користувався рідким пластирем для нігтів після травми?

Тема в разделе "Общий раздел", создана пользователем xkristinax, 26 Июнь 2026 в 23:37.

Реклама
  1. xkristinax

    xkristinax Мастер

    Сообщения:
    589
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Підкажіть, будь ласка, чи є сенс купувати рідкий пластир для нігтів? Після того як сильно вдарила ніготь, він почав кришитися і виглядає не дуже. Хочеться знайти засіб, який буде захищати його під час відростання. Якщо хтось користувався, поділіться враженнями, чи зручно наносити і чи є результат.
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Linda

    Linda Профессионал

    Сообщения:
    355
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Цитата:
    У мене після незручного удару теж був зіпсований ніготь, тому вирішила не чекати, поки все саме мине. В інтернет-магазині APOLLO24 замовила пластир від грибка нігтів урго філмогель. Сподобалося, що засіб швидко висихає і створює на поверхні тонкий захисний шар, тому ніготь менше чіплявся за одяг і не ламався ще більше. Користувалася регулярно, і поступово пошкоджена ділянка стала виглядати акуратніше. Для мене це виявилося набагато зручніше, ніж постійно заклеювати ніготь звичайним пластирем.
     
Реклама