Куплю Потрібен хороший підбір дисків для ZAZ!

Тема в разделе "Реклама, Объявления", создана пользователем Наталия, 11 Ноябрь 2022.

Реклама
  1. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Хочу красиві дизайнерські диски на Ваз купити, але де такі знайти, зараз вже все на іномарки роблять, а за вітчизняні забули, я також хочеться красиві колеса мати, порадьте?
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Думаю кожен хто володіє автомобілем не проти купити собі красиві диски або покришки на сталевих можна їздити все життя але хочеться більш красиві варіанти, тому можна замовити під замовлення але вийде дорого.
     
  3. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Згоден різні компанії займаються виробництвом дисків на автомобілі, тому вони можуть відрізнятися в ціні і якості, не секрет що дешеві будуть більш поганої якості, такі краще не брати.
     
  4. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Цитата:
    У товариша стояти на Заз круті диски які дуже прикольно виглядають на автомобілі, нехай це і не іномарка, але вид заданий нормально.
    Можна було і потрібно звичайно було ставити більшого радіуса, так як виглядає звичайно набагато цікавіше, але Заз не дозволяє сильно різняться.
    Підбір дисків для ZAZ https://avtodiski.net.ua/ua/disk/avto/zaz/1307 можна подивитися на цьому сайті, є всі моделі які їздять по наших дорогах, і варіантів повно, що не може не радувати, ціна хороша раджу!
    Потрібен хороший підбір дисків для ZAZ!
     
Реклама
Похожие темы:
  1. Наталия
    Ответов:
    4
    Просмотров:
    265
  2. Darius4678
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    46
  3. Darius4678
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    44
  4. goodini
    Ответов:
    1
    Просмотров:
    74
  5. DonniMax
    Ответов:
    1
    Просмотров:
    34
Загрузка...