Меблі для вітальні!

Тема в разделе "Общий раздел", создана пользователем Наталия, 5 Июль 2022.

Реклама
  1. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Ми вирішили з чоловіком оновити нашу вітальню і ось тепер дійшли до того моменту що потрібно замовляти нові меблі. На які нюанси варто звертати увагу при виборі меблів для вітальні?
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Привіт. Ви головне не поспішайте, підберіть парочку варіантів, які вам підходять за ціною і характеристиками і потім вже вибирайте те, що вам сподобається по дизайну, матеріалу і ціною.
     
  3. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Я дуже люблю світлі тони в меблів, тому і вітальню вибирала в світлих тонах, зараз модно купувати модульні стінки, вони виглядають мінімалістично і не займають багато місця.
     
  4. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Цитата:
    Всім доброго дня. Мені подобаються меблі для вітальні https://mebel-24.com.ua/uk/mebel-dlya_gostinoy/ з цього магазину, я там замовила собі багато красивих меблів в квартиру, в тому числі і меблі для вітальні.
    Ми вибрали модульну систему Picassa Art in head за 17 968 гривень, на її виготовили за 4 дні, в живу вона виглядає ще краще ніж на картинці. Вона стильно виглядає і дуже компактна, економить місце і візуально збільшує простір вітальні. Рекомендую і вам туди заглянути.

    Меблі для вітальні!
     
Реклама
Похожие темы:
  1. Darius4678
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    229
  2. Darius4678
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    103
  3. Darius4678
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    113
  4. Darius4678
    Ответов:
    2
    Просмотров:
    60
  5. DonniMax
    Ответов:
    1
    Просмотров:
    33
Загрузка...