Що робити при розтягненні зв'язок стопи?

Тема в разделе "Свободное общение", создана пользователем Наталия, 16 Февраль 2022.

Реклама
  1. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Доброго вечора. Скажіть, що робити при розтягненні зв'язок стопи? Як-то невдало поставила ногу. Ще й на підборах. Тепер нога набрякла, болить - сил немає. А зараз вечір- травматолога у нас у лікарні немає, буде тільки вранці.
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Lokki132

    Lokki132 Любитель

    Сообщения:
    42
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    У кожній лікарні навіть вночі чергує хірург. Це, звісно, не травматолог. Але вам треба зробити рентген та переконатися, що це не перелом. Можете у швидку подзвонити та проконсультуватися, що вам робити.
     
  3. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Дякую за гарну параду. Справді, можна ж подзвонити у швидку, та не викликати, а проконсультуватися. Але так не хочеться у лікарню. Особливо ввечері. Краще я вранці піду.
     
  4. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Цитата:
    Добий вечір. Я теж вважаю, вам вам треба звернутися до лікаря та зробити рентген стопи. Тому що по тим симптомам (набряк та біль), що ви описуєте, неможливо зрозуміти - це розтягнення зв'язок чи перелом.
    Якщо це розтягнення зв'язок стопи, то треба насамперед їм дати спокій та зафіксувати за допомогою бандажа на голіностоп https://apteka-ds.com.ua/catalog/bandazhi-i-korsety/bandazh-na-holinostop Якщо ви самі, та не можете ходити, можна замовити доставку.
    Коштує такий бандаж на голіностоп від ста гривень.

    Що робити при розтягненні зв'язок стопи?
     
  5. Грета

    Грета Профессионал

    Сообщения:
    187
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Спасибо за советы! Мне как раз нужно мужу купить бандаж на колено. Где еще можно посмотреть?
     
  6. Hreya

    Hreya Профессионал

    Сообщения:
    409
    Симпатии:
    0
    Я недавно ушибла колено и мне нужно было купить ортез. Я нашла классный, где смогла выгодно ортез на колено купить https://underline.in.ua/ru/bandazhi-dlia-kolinnoho-suhloba/ В аптеках нашего города все дорого, а в этом магазине и цена хорошая и качество достойное. Главное, что в нем мне было максимально комфортно. Так что я посоветую вам именно этот магазин.
     
Реклама
Похожие темы:
  1. Наталия
    Ответов:
    3
    Просмотров:
    117
Загрузка...