Телефон Комментарий к записи 380983418488 (Аноним)

Тема в разделе "Черный список телефонных номеров", создана пользователем Call-Info.top, 3 Февраль 2021.

Реклама
  1. Call-Info.top

    Call-Info.top Топ Мастер

    Сообщения:
    21,120
    Симпатии:
    5
    Пол:
    Мужской
    Сайт:
    Комментарий к записи 380983418488 (Аноним)

    Подзвонили опів на сьому вечора, жіночий голос сказав зачекайте на лінії і увімкнулась музика. Через кільканадцять секунд чоловічий голос сказав, що це з Приватбанку і запитав чи я Олександр Володимирович. Я жінка і мій голос дуже важко перепутати з чоловічим. Запитав хто я і як можна до мене звертатися. Я запитала прізвище Олександра Володимировича і на мій подив вони назвали відоме мені прізвище. Запитали ким він мені приходиться. Я сказала, що ніким. Трішки подумавши вони додали: «Але ж ви його знаєте» і кинули слухавку. Через кілька секунд передзвонили з двох інших номерів і нічого не сказавши кидали слухавку (було таке відчуття, що зривається звязок). Я намагалася передзвонити на дані номери відразу і зранку наступного дня, але постійно була лінія зайнята. Походу кинули мій номер до чорного списку. Ось ще два номери які мені телефонували того вечора: +30676942053; +380676920227. Очевидно, що у даних шахраїв є доступ до якоїсь із баз телефонних номерів. На мою думку вони вказують людину, що телефонувала Вам останньою або ту з якою Ви спілкуєтесь частіше за все, або ж ту, що найбільш повно записана у Вашій телефонній книзі. Будьте уважні, всіх благ.

    Подробнее: Телефонный справочник

    Комментарий к записи 380983418488 (Аноним)
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

Реклама