Невеликий кредит

Тема в разделе "Общий раздел", создана пользователем Limonus, 23 Октябрь 2020.

Реклама
  1. Limonus

    Limonus Любитель

    Сообщения:
    7
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Дуже хочеться машину купити, а не вистачає буквально тисяч п'яти, максимум 7 з переоформленням. Де можна невеликий кредит взяти для цього? Бажано онлайн, так як в банк Я не особливо то і хочу їхати заради такого.
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Liska_kiska

    Liska_kiska Любитель

    Сообщения:
    77
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Сайт:
    Да и в банке таких маленьких сумм просто не дают. Всегда сумма в разы больше будет ну и процент конечно же другой. На сколько я зна. Банки всегда проценты ставят от 8-9. И срок минимум в год.
     
  3. Chaki

    Chaki Любитель

    Сообщения:
    46
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Да банки в этом плане на много хуже. В интернете полно же компаний которые предоставляют онлайн кредиты под не сильно большие проценты.
     
  4. dubina

    dubina Любитель

    Сообщения:
    69
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Сайт:
    Тут звичайно добре, що повно компаній які видають кредити, але ви ж пам'ятаєте що не у всіх компаній нормальні відсотки будуть це раз, а по друге умови по поверненню у більшості компаній дуже вже погані. Тобто дати там ставлять незручно і таким чином, щоб у вас по максимуму було складно віддати і Вам виписати штраф. Самий адекватний графік по виплаті коштів я бачив в сервісі по онлайн кредитах https://soscredit.ua/uk тут. Я прям був дуже радий коли мені цей сервіс порадив знайомий. У цьому сервісі у мене вдалося взяти 10 тисяч гривень на місяць, під самий мінімальний відсоток. Відсоток становив на стільки дрібний, що мені всього 30 гривень треба було зверху доплатити.
     
  5. Valeriy12

    Valeriy12 Любитель

    Сообщения:
    79
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Доброго времени суток! Финансовые трудности случаются со всеми, рано или поздно, я лично знаю, что деньги в долг минск круглосуточно выдают без излишеней волокиты с документами и с минимальным процентом, поэтому вы практически ничего не переплачиваете
     
Реклама
Похожие темы:
  1. Samuel
    Ответов:
    13
    Просмотров:
    1,249
  2. Samuel
    Ответов:
    12
    Просмотров:
    2,134
  3. Samuel
    Ответов:
    13
    Просмотров:
    1,819
  4. PoliMoli
    Ответов:
    6
    Просмотров:
    776
  5. Robot
    Ответов:
    5
    Просмотров:
    323
Загрузка...