Як вступити до ВНЗ у Великій Британії? Де шукати допомогу?

Тема в разделе "Общий раздел", создана пользователем Reborn, 28 Сентябрь 2023.

Реклама
  1. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    У мене є досить складне питання, і я сподіваюся, що хтось із вас зможе мені допомогти. Я мрію вступити до ВНЗ у Великій Британії, але, чесно кажучи, весь цей процес видається мені досить заплутаним. Які документи потрібні для вступу? Які терміни подачі? І, головне, де знайти надійне і професійне джерело інформації, щоб не загубитися в цьому морі британських папірців? Буду вдячний за будь-які поради та рекомендації!
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Розумію твої сумніви і хвилювання, оскільки сам пройшов через цей процес не так давно. Можу порекомендувати сайт якщо необхідне навчання в Англії https://edusteps.com.ua/country/uk-ua/ Вони мені дуже допомогли. Спочатку допомогли обрати програму, яка підходить моїм інтересам і бюджету. Потім надали консультації з усіх питань, пов'язаних зі вступом. Вони також активно супроводжували мене впродовж усього процесу і допомогли з подачею документів, включно з перекладом і легалізацією. І, звісно, допомогли оформити візу. Досвід роботи з ними був справді безтурботним, і я відчував, що справжні професіонали завжди готові допомогти. Щасти у твоїй освітній подорожі до Великої Британії!
     
Реклама