Якою йогою краще займатися?

Тема в разделе "Общий раздел", создана пользователем dubina, 4 Июль 2023.

Реклама
  1. dubina

    dubina Любитель

    Сообщения:
    69
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Сайт:
    Я хочу почати займатися спортом вдома і думаю, що йога - це найкращий варіант для мене. Проте, є стільки стилів і напрямків в йозі, і я не впевнений, який вибрати. Чи можу я дізнатися більше про різні напрямки в йозі, щоб зрозуміти, що мені краще підходить?
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Chaki

    Chaki Любитель

    Сообщения:
    46
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Дуже добре, що ви вирішили зайнятися йогою вдома! Це чудовий спосіб підтримувати здоров'я тіла та розуму. Є декілька стилів йоги, які можуть бути підходящими для домашньої практики. Наприклад, Гатха-йога або Віньяса-йога - це більш традиційні стилі, які акцентують увагу на фізичних позах та дихальних вправах. Якщо ви шукаєте щось, що би зосередилося на розслабленні та медитації, йога Нідра або Йін-йога можуть бути чудовими варіантами. Але я б хотів вам запропонувати розглянути Кундаліні-йогу. Цей стиль поєднує в собі дихальні вправи, медитацію, мантри і певні фізичні пози, що допомагають пробудити внутрішню енергію та розвивають свідомість. Ось посилання на онлайн-заняття кундаліні-йоги https://kundalini-yoga.com.ua/, Юлія для вас розробить індивідуальні уроки та проведе консультацію. Де ви зможете знайти багато корисної інформації для вивчення цього напрямку.
    Якою йогою краще займатися?
     
    Последнее редактирование: 9 Июль 2023
Реклама