Порадьте доставку піци у Броварах

Тема в разделе "Общий раздел", создана пользователем Наталия, 6 Июнь 2023.

Реклама
  1. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Всім привіт! Через декілька днів у сина День народження, він хоче запросити своїх друзів. Вирішила я що піца повинна бути в будь-якому випадку, діти її дуже люблять. Порадьте мені надійну службу доставки піци у Броварах.
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    В Броварах багато служб доставки піци, але ми з родиною замовляємо тільки в одної оскільки там сама смачна піца, та доставка швидка. Мені важливо щоб в піці було багато начинки, на сайті даної служби можна обрати скільки повинно її бути.
     
  3. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Я також люблю, щоб в піці було багато начинки, але часто коли відпочивала в піцеріях, її було недостатньо. Якщо не важко залиш посилання сайт даної служби доставки, я оберу декілька варіантів піци, та погляну які на них ціни.
     
  4. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Це служба доставки Domino's Pizza https://dominos.ua/uk/brovary/pizza їх мережа піцерій працює по всій Україні. Вибір піц не менше 30, тому кожен зможе знайти для себе улюблену.

    Мені подобається те, що на сайті можна обирати скільки яких інгредієнтів хочеш бачити на піці. Є різні розміри піци, на День народження дитини краще брат 2 великі, з різними смаками. Доставка швидка, упродовж 30 хвилин після замовлення. Замовляти можна прям на сайті, плюс можна відстежувати доставку.

    Порадьте доставку піци у Броварах
     
Реклама