Пилосос в Одесі

Тема в разделе "Свободное общение", создана пользователем Klqrov, 28 Апрель 2023.

Реклама
  1. Klqrov

    Klqrov Профессионал

    Сообщения:
    115
    Симпатии:
    0
    Сайт:
    Мені потрібні ваші рекомендації, оскільки я вже кілька днів не можу вибрати робот-пилосос для сухого та вологого прибирання в Одесі. Мій бюджет - 14 тис. гривень. Пропонуйте перевірені моделі та інтернет-магазини
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Klyarov

    Klyarov Любитель

    Сообщения:
    35
    Симпатии:
    0
    Сайт:
    За таку суму можна придбати модель Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU, яку ми з дружиною придбали два місяці тому. Цей пилосос підходить для сухого та вологого прибирання, як вам потрібно, тільки подивіться, скільки він зараз коштує.
     
  3. Klqrov

    Klqrov Профессионал

    Сообщения:
    115
    Симпатии:
    0
    Сайт:
    Я ніколи не чула про такого виробника, тому мені потрібно прочитати відгуки про нього. Також можете підказати, в якому магазині ви купили цей пилосос, можливо, я зацікавлюся цією моделлю.
     
  4. murchik

    murchik Любитель

    Сообщения:
    37
    Симпатии:
    0
    Сайт:
    Цитата:
    Доброго вечора! Я знаю, як складно вибрати хороший робот-пилосос мені довелося звернутися за порадою до друзів. За їх рекомендацією я купив робот-пилосос в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/roboty-pylesosy/ в магазині Алло, який може пилососити та мити, і я дуже задоволений якістю його роботи. Цей пилосос оснащений Smart-управлінням і може прибирати на різних типах підлогових покриттів.

    В інтернет-магазині Алло є великий вибір інших моделей, можливо, вам сподобається інший варіант, но я раджу Mi Robot Vacuum-Mop 2. Якщо у вас є питання, звертайтесь до менеджера магазину.

    Пилосос в Одесі
     
  5. oriflami

    oriflami Любитель

    Сообщения:
    31
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    тютюн розважний сайт для цигарок tabak-gold.com.ua
     
Реклама
Похожие темы:
  1. bettyvill
    Ответов:
    2
    Просмотров:
    104
  2. Reborn
    Ответов:
    3
    Просмотров:
    40
Загрузка...