Потрібен офтальмолог у Чернівцях

Тема в разделе "Здоровье и спорт", создана пользователем Наталия, 31 Март 2023.

Реклама
  1. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Дорого вечора. Підкажіть, будь ласка, хорошого досвідченого лікаря офтальмолога. Потрібна деяка консультація з приводу проблем із зором. Очі останнім часом стали боліти, та таке відчуття, нібито щось попало туди.
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Lokki132

    Lokki132 Любитель

    Сообщения:
    42
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    У мене була подібна проблема. Коли довго працювала за екраном компьютера, то очі починали боліти страшенно, та немовби щось у око потрапило. Звернулася до лікаря, він виписав мені крапелька. Зараз ось крапаю.
     
  3. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Дякую за відповідь. А ви не можете написати, що це за краплі, як вони називається, та від чого вони. Може й мені купити?
    Хоча, мабуть, краще спочатку все ж таки відвідати лікаря офтальмолога.
     
  4. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Не треба займатися самолікуванням та купляти краплі, які призначили не вам. Вам треба спочатку відвідати лікаря офтальмолога. Нехай він вас обстежить на офтальмологічному обладнанні, скаже, що з вами, та випише вам лікування.
    До речі, я би вам порадив звернутися до офтальмологічної клініки "Візіум" у Чернівцях https://visium.com.ua/chernovczy/ua/ Там дуже хороші спеціалісти, сучасне обладнання. Вони й обстежують, я консультують, й лікують, я навіть роблять усі види офтальмологічних операцій. Вам там обов'язково допоможуть.

    Потрібен офтальмолог у Чернівцях
     
  5. xkristinax

    xkristinax Профессионал

    Сообщения:
    286
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Цитата:
    Виходячи з власного досвіду, можу порадити клініку повного циклу ЕКСПЕРТ, тут https://experthospital.com.ua/ можете подивитися їх координати. Діагностику захворювань очей проводять за допомогою сучасного обладнання, що дозволяє ретельно оглянути та діагностувати патологію структур ока та придаткового апарату.
     
Реклама
Похожие темы:
  1. Наталия
    Ответов:
    4
    Просмотров:
    264
  2. Наталия
    Ответов:
    3
    Просмотров:
    122
  3. goodini
    Ответов:
    1
    Просмотров:
    74
  4. Наталия
    Ответов:
    3
    Просмотров:
    78
  5. DonniMax
    Ответов:
    1
    Просмотров:
    33
Загрузка...