Що робити з крисами та мишами?

Тема в разделе "Свободное общение", создана пользователем Наталия, 8 Март 2023.

Реклама
  1. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    У нас у приміщенні, де зберігаються овочі, картопля, та ще багато чого, завелися щури. Чи миши. Ставили й пастки - вони іх десятою дорогою обходять. Розумні тварини. Можете порадити що робити з крисами та щурами?
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

    Последнее редактирование: 8 Март 2023
  2. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Щури та миші можуть увесь врожай з'їсти. Й пастки не завжди діють, тому що щури дуже розумні та соціальні тварини, які спілкуються між собою діляться одна з іншою своїм досвідом.
     
    Последнее редактирование: 8 Март 2023
  3. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Та це я вже розуміла, вони розумні тварини. Та як мені від них позбутися? Тому що картоплі вже скоро не буде - всю з'їдять. Може є якійсь сучасні прилади чи ще щось від мишей та крис?
     
  4. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Я би вам порадила такий прилад, який називається відлякувач гризунів. Він генерує ультразвук, який не чує вухо людини, але який добре чує миша та щур. Цей звук дуже не подобається гризунам, тому вони намагаються якнайшвидше покинути цю територію, та ніколи туди не заходити.
    Можете самі зайти на сайт та подивіться, які там засоби захисту від гризунів https://muholovki.com.ua/zashchita-ot-gryzunov/ Там є й ультразвукові відлякувачі гризунів, пастки для гризунів.
    Відлякувач гризунів, про який я вам розповідаю, ось так виглядає:

    Що робити з крисами та мишами?
     
Реклама
Похожие темы:
  1. Наталия
    Ответов:
    5
    Просмотров:
    185
Загрузка...