Пральна машина автомат

Тема в разделе "Свободное общение", создана пользователем Reborn, 25 Февраль 2023.

Реклама
  1. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Я купив квартиру, і мені потрібно купити неї пральну машину. Чи можете ви надати мені рекомендації щодо придбання? Мій бюджет - 15 тисяч гривень. Цього достатньо, щоб купити хорошу пральну машину?
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Звичайно, за таку суму можна купити хорошу хорошу пральну машину. Я і мій чоловік купили пральну машину Hansa WMHN 106 BWU. У неї хороші характеристики, ви можете переконатися в цьому самі.
     
  3. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Я ніколи раніше не чув про цього виробника. Мені потрібно буде прочитати відгуки про нього. Ви купили цю пральну машину давно? Вона повністю задовольняє вас? Може хтось ще може дати мені пораду?
     
  4. Hetersis

    Hetersis Профессионал

    Сообщения:
    252
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Сайт:
    Цитата:
    Також можу порекомендувати вам інтернет-магазин "Алло", де ми купили пральну машину автомат https://allo.ua/ua/stiralnye-mashiny/ Gorenje WHP60SF/UA. Вона у нас у ванній кімнаті вже півроку і ми не маємо на неї жодних скарг. Виробник хороший, ви, можливо, чули про нього. Характеристики включають барабан на 6 кг, максимальну швидкість віджиму 1000 об/хв і механічно-сенсорне управління. Мій запропонований
    варіант підходить вам за бюджетом. Ви можете зв'язатися з менеджером, щоб оформити замовлення.
    Пральна машина автомат
     
  5. MatveiMalikov

    MatveiMalikov Профессионал

    Сообщения:
    150
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Класна. Я теж нову пральну машину хочу.
     
  6. Fasik

    Fasik Профессионал

    Сообщения:
    118
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Якщо додати до вашого бюджету пару тисяч, то можна придбати якісну та надійну пральну машину Siemens у магазині BS-Partner, ще й з кешбеком на карту банку Пумб 5%. Але навіть не це головне. Обираючи велику побутову техніку в магазині компанії ви отримаєте 48 місяців гарантії та надійне післяпродажне обслуговування. У мене така пральна машина і дружина дуже задоволена. Завантаження: 1 - 8 кг, можна легко попрати одіяла та верхній одяг.
    Пральна машина автомат
     
Реклама
Похожие темы:
  1. Всегда Прав
    Ответов:
    2
    Просмотров:
    420
  2. mariya58327
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    235
  3. Vasya2814
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    5
  4. diama212
    Ответов:
    1
    Просмотров:
    133
  5. Reborn
    Ответов:
    5
    Просмотров:
    205
Загрузка...