Куплю Хочу купити ноутбук!

Тема в разделе "Реклама, Объявления", создана пользователем Reborn, 24 Декабрь 2022.

Реклама
  1. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Хочу купити собі ноутбук хороший, тільки почав перший курс навчання у вузі і зрозумів, що тут без ноутбука нікуди. А скоро буде сесія, так що доведеться робити робіт в рази більше.
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Hassan

    Hassan Любитель

    Сообщения:
    5
    Симпатии:
    0
    Сайт:
    Я вчився і не використовував ноутбук, вдома робив всі роботи на комп'ютери і ніяких не виникало проблем. Навіщо в універі взагалі ноутбук, якщо з профільних предметів, таким як інформатика, надають все необхідне?
     
  3. Taras

    Taras Любитель

    Сообщения:
    7
    Симпатии:
    0
    Сайт:
    Наприклад, на коли робиш якусь роботу ти можеш прийти до викладача і показати свою роботу на ноутбуці, а не приходити з флешкою і шукати вільний комп'ютер що б показати щось.
     
  4. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Цитата:
    Ми теж стикалися з подібною проблемою, але у нас деякі викладачі самі носили з собою ноутбук, але не всі, а тільки ті, у кого була така можливість.
    В цілому якщо кошти дозволяють, то чому б не купити хороший ноутбук, а надалі навіть для поїздок стане в нагоді. Рекомендую взяти ноутбуки HP https://zhuk.ua/noutbuky/ вони і коштують недорого і за якістю Класні.
    Я брав собі недорогий за 11 тисяч, посудіть самі це дуже невелика сума з урахуванням, що зараз телефони коштують по 30 тисяч, в магазині жжук великий ассортиметн.
     
Реклама
Похожие темы:
  1. olga27514
    Ответов:
    7
    Просмотров:
    1,478
  2. wixibo175
    Ответов:
    5
    Просмотров:
    729
  3. АЛЕНА
    Ответов:
    3
    Просмотров:
    59
  4. Hreya
    Ответов:
    2
    Просмотров:
    54
  5. jeikop
    Ответов:
    3
    Просмотров:
    68
Загрузка...