Аеромоніторинг та 3D картографування

Тема в разделе "Свободное общение", создана пользователем Chaki, 15 Декабрь 2022.

Реклама
  1. Chaki

    Chaki Любитель

    Сообщения:
    46
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Доброго дня, ми нещодавно вийшли на завершальний етап будівництва великого житлового комплексу, в цей час шукаємо компанію, яка б допомогла нам з аеромоніторингом будівель, а також можливість відслідковувати догляд за ними та потрiбно 3D картографування.
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. dubina

    dubina Любитель

    Сообщения:
    69
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Сайт:
    Ми часто проводили інспекції; коли я працював на будівництві заступником директора, мені часто доводилося проводити інспекції завдяки кільком квадрокоптерам. Але вони швидко сідають, і ви не можете швидко перевірити нахил або рівень крену. Загалом, це створювало нам багато проблем.
     
  3. Chaki

    Chaki Любитель

    Сообщения:
    46
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Тому я хочу полегшити таке завдання, тому що занадто багато проблем з'явилося, а наймати окрему компанію для проведення перевірок - це занадто дорого. Коли ти маєш своїх працівників, але не маєш обладнання для виконання завдання.
     
  4. dubina

    dubina Любитель

    Сообщения:
    69
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Сайт:
    Найкраще звернутися до ІТ-компанії, яка пропонує інноваційні рішення. Щоб проблему можна було вирішити в кілька разів швидше. Можливо, вони вже щось придумали.
     
  5. Liska_kiska

    Liska_kiska Любитель

    Сообщения:
    77
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Сайт:
    Існують системи повітряного моніторингу, які допомагають переглядати хід будівництва щодня, в буквальному сенсі, щоб можна було оглянути будівлю і це займає набагато менше часу. Ви можете зайти на сайт компанії Culver Aviation's, їхні БПЛА можуть проводити 3D картографування. Так ви знайдете відповідальних підрядників, які нададуть вам цю систему, і ви зможете використовувати її на всіх своїх будівельних об'єктах. Ви також можете використовувати такі системи під час будівництва електромереж або доріг.
    Аеромоніторинг та 3D картографування
     
Реклама