що таке трг у боковій проекції?

Тема в разделе "Здоровье и спорт", создана пользователем Vita77Iskra, 20 Октябрь 2023.

Реклама
  1. Vita77Iskra

    Vita77Iskra Новичек

    Сообщения:
    1
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Друзі, хто може роз'яснити, що таке трг у боковій проекції? Цей термін часто вживається в медицині, особливо при рентгенівських дослідженнях. Як цей процес відрізняється від інших методів зображення?
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Adelina34w

    Adelina34w Новичек

    Сообщения:
    1
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Привіт) Це вид рентгенівського дослідження, яке допомагає лікарям побачити всю вашу ротову порожнину, зокрема зуби, щелепи та скелетну структуру, з бокового ракурсу. Тобто трг у боковій проекції корисно для оцінки стану зубів, їх коренів та виявлення проблем, які можуть бути невидимими на звичайних рентгенівських знімках.

    ТРГ відрізняється від інших методів зображення, таких як звичайний рентген, оскільки вона надає зображення всієї ротової порожнини одночасно. Інші методи можуть показати лише обмежену область. Цей тип дослідження особливо важливий для стоматологів та ортодонтів, оскільки він дозволяє бачити повну картину вашого рота і допомагає в діагностиці та плануванні лікування.
     
  3. MatveiMalikov

    MatveiMalikov Профессионал

    Сообщения:
    150
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Такі знімки реально потрібні стоматологам коли мова йде про лікування зубів та протезування
     
  4. Rodinka

    Rodinka Профессионал

    Сообщения:
    127
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Цитата:
    Однозначно. Але лише при прямих показах лікаря вони повинні робитись. Я лише готуюсь до протезування зубів https://healthydent.ua/uk/uslugy/protezuvannya-zubiv . То лікар поки що нічого не казав стосовно знімків. Дуже переживаю з приводу цього, але маю віру в те, що все пройде добре ...
     
  5. малюта

    малюта Профессионал

    Сообщения:
    221
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Меня очень волнует вопрос выбора места для установки брекетов. Я уже некоторое время думаю о том, где это лучше сделать. Какие факторы стоит учитывать при выборе клиники или стоматологической практики для установки брекетов? Важен ли опыт специалистов и их профессионализм? Какие материалы используются при установке брекетов и какие типы брекетов сейчас считаются наиболее эффективными?
     
  6. делиция

    делиция Профессионал

    Сообщения:
    257
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Конечно, выбор места для установки брекетов - это важное решение. Я бы порекомендовал обратить внимание на клинику "Prizma", особенно установить у них insignia брекеты https://prizma.ua/services/insignia/ . Это современная технология, которая обеспечивает точное и эффективное выправление зубов. Такие брекеты создаются на основе индивидуальных отпечатков, что позволяет учитывать особенности вашего прикуса. "Prizma" - это клиника с богатым опытом и высококвалифицированными специалистами, которые обеспечат вас качественным обслуживанием. Они используют современные материалы и методики, что гарантирует минимальное дискомфорт при ношении брекетов.
     
  7. MatveiMalikov

    MatveiMalikov Профессионал

    Сообщения:
    150
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Так чи інакше потрібна якісна консультація у профі
     
  8. Nikollas222

    Nikollas222 Профессионал

    Сообщения:
    137
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Цитата:
    Звичайно що так! І нічого цього точно заперечувати не буде! Я такий знімок так само робив, коли мене готували фахівці з київської стоматології Осадчого до одноетапної імплантації зуба https://osadchyclinic.com.ua/implantaciya/one-stage-implantation/ . Чудово розумів, що треба все ретельно перевірити і тоді вже приступати до справи. І лікарям дякую велике за увагу, акуратність та професіоналізм. Зробили все ідеально!
     
Реклама