Як лікувати кашель?

Тема в разделе "Здоровье и спорт", создана пользователем Мультик, 25 Июль 2023.

Реклама
  1. Мультик

    Мультик Любитель

    Сообщения:
    7
    Симпатии:
    0
    Доброго дня. Порадьте, будь ласка, що робити при сильному кашлі. Вденьще більш-менш, а вночі взагалі не можу спати. Й чай горячий пью, й інгаляціє роблю, але не дуже допомагає.
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Lokki132

    Lokki132 Любитель

    Сообщения:
    42
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Думаю, що вам потрібно звернутися до лікаря. Він зможе правильно діагностувати ваш стан та призначити необхідне лікування. Займатися самолікуванням не рекомендується, особливо, якщо кашель триває довго і не зменшується.
     
  3. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Ви можете спробувати приймати теплі напої з медом та лимоном, які допоможуть заспокоїти горло і зменшити кашель. Також дуже корисно пити багато води, щоб зволожити слизову оболонку дихальних шляхів. Але найкраще все-таки звернутися до лікаря для консультації.
     
  4. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    При сильному кашлі можна спробувати приймати препарати, які допомагають розрідити мокроту і полегшити виділення. Наприклад, Амброксол.
    Якщо ж кашель вологий, то я би порадив вам сироп Прополісан. У складі цього сиропу є прополіс. Але це якщо у вас немає алергії на продукти бджільництва. До речі, зараз у аптеці Рецептіка у Дніпрі https://receptika.ua/ua/dnepr він продається по знижці.
    Також при кашлі треба багато пити теплої рідини - чаї, узвари, молоко.


    Як лікувати кашель?
     
    Последнее редактирование: 26 Июль 2023
Реклама