Перевезення померлих по Україні

Тема в разделе "Общий раздел", создана пользователем Наталия, 19 Март 2023.

Реклама
  1. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Привіт всім! В мене в родині трапилась біда, трагічно загинув на будівництві брат. Тепер його треба перевезти з Києва до іншої області, для поховання. Порадьте ритуальну службу, що здійснює такі перевезення.
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Прийми мої співчуття! Є в Україні декілька ритуальних служб, що здійснюють такі перевезення, але слід звернути увагу, що розцінки в них різні. Тому потрібно підбирати під свій бюджет.
     
  3. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Я зверталася в декілька служб, одні мені відмовили в такому перевезені, інші назвали дуже велику суму за їх послуги. Можливо ти можеш мені порадити ритуальну службу, яка здійснює такі перевезення не дуже дорого?
     
  4. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Ритуальна служба "ПП Прядко", має багаторічний досвід в здійснені перевезення померлих по Україні https://www.prjadko.kiev.ua/ua/blog/595-perevezennia-pomerlykh-po-ukraini.html тому тобі раджу звернутися до них.

    Вартість перевезення померлих Україною складає 16 грн./1 км. і залежить від виду ритуального транспорту та напряму доставки труни з тілом. Перевезення тіла померлого в інше місто може здійснюватися з Києва до будь-якої точки України і навпаки. У них на сайті є номера телефонів, подзвони та дізнайся більше. Працюють вони цілодобово.

    Перевезення померлих по Україні
     
  5. Barbara

    Barbara Профессионал

    Сообщения:
    305
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Примите соболезнования мои.
     
  6. Lolitara

    Lolitara Любитель

    Сообщения:
    38
    Симпатии:
    1
    Вот как такое всё произойти могло.
     
Реклама