Чим лікувати грип та застуду?

Тема в разделе "Свободное общение", создана пользователем Наталия, 20 Декабрь 2022.

Реклама
  1. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Скажіть, чим лікувати грип та застуду? Я не знаю, що у мене, але все ж таки більше схоже на грипп. Тому ще температура висока.
    Пью чаї з калиною, малиною, постільний режим. Але щось ніяк не видужаю.
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

    Последнее редактирование: 20 Декабрь 2022
  2. Lokki132

    Lokki132 Любитель

    Сообщения:
    42
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Знаєте, чи грип відрізняється від застуди? Грипп має більш бурхливий початок. Відразу висока температура, погане самочуття. Та відсутність катаральних проявів - нежитю, болю у горлі.
    А застуда починається більш поступово.
     
  3. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Одже, у мене у мене грип. Я теж так вважала. А як грип лікувати? Чи ніяк не лікувати - просто багато пити рідини та постільний режим?
    Можете щось порадити дієве?
     
  4. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Грип, застуда, коронавірус, герпес - це все вірусні захворювання. А лікувати вірусні захворювання треба противірусними препаратами.
    Щодо саме стосується грипу, то я би порадив таблетки Гропринозин https://apteka-ds.com.ua/product/hroprynozyn-tabletky-500-mh-50-sht-000002211 Вони, на відміну від деяких ліків, не просто знімають симптоми, а лікують. Тобто грип чи застуда з таким лікуванням пройде значно скоріше.
    Упаковка п'ятдесят таблеток коштує 390 гривен. Можете на сайті ціну подивитися.

    Чим лікувати грип та застуду?
     
Реклама
Похожие темы:
  1. Мультик
    Ответов:
    3
    Просмотров:
    114
Загрузка...