Яку вибрати дитячу коляску у Львові

Тема в разделе "Свободное общение", создана пользователем Наталия, 25 Октябрь 2022.

Реклама
  1. Наталия

    Наталия Мастер

    Сообщения:
    904
    Симпатии:
    3
    Пол:
    Женский
    Всім привіт, підкажіть мені, який вибрати коляску для новонародженого? У сестри скоро народиться племінник і ми вирішили купити з чоловіком для неї дитячу коляску до 3-х років щоб була як подарунок. Запропонуйте, яку вибрати можна і де?
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. Reborn

    Reborn Мастер

    Сообщения:
    896
    Симпатии:
    2
    Пол:
    Мужской
    Я теж якось шукала, який купити візок, можу сказати, що в дитячих магазинах зараз не особливо вибір є, та й ціни там завищені вважаю. Ми просто брали у відомому інтернет-магазині, якому довіряємо, так набагато вигідніше, та й вибрати можна підходящу.
     
  3. Fiona

    Fiona Любитель

    Сообщения:
    45
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Рекомендую під час вибору коляски, звертати увагу на колеса, вони повинні бути маневрені та дуже гарної якості. Взагалі краще брати надувні, вони найміцніші і добре пружні не завдаючи дискомфорту дитині.
     
  4. Xass

    Xass Любитель

    Сообщения:
    43
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Я купував коляску сам, коли дружина ще перебувала у пологовому будинку. Мені порадили брати в інтернет-магазині "Алло", де вибір є чималий дитячий візок у Львові https://allo.ua/ua/l-viv/detskie-koljaski/ , причому на різний вік.
    Я вибрав універсальну дитячу коляску чорного кольору, ми разом з дружиною раніше визначилися, що буде темна, щоб менше забруднилася.
    Коляска звичайно крута, мені дуже сподобалася, ще й дісталася гарною знижкою.
    Яку вибрати дитячу коляску у Львові
     
Реклама