Бізнес

Тема в разделе "Поиск работы/подбор персонала/сервисы", создана пользователем iok, 22 Ноябрь 2021.

Реклама
  1. iok

    iok Любитель

    Сообщения:
    45
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Женский
    Хто б міг подумати, але саме на криптовалюта мені вдалося заробити такий капітал, який зараз мені дозволяє відійти від такого ризику і зайнятися чимось більш спокійним. Хоча я вам так скажу, де є бізнес, там завжди присутній ризик, просто в меншій мірі. Зараз я планую відкрити супермаркет, вже все готово практично, і приміщення, і ремонт, і з постачальниками домовила підписані. Так от з обладнанням вирішую, у мене на прикметі https://subzero.com.ua/, можливо є досвід звернення? Не відбулося ніяких нарікань в момент звернення? Все зробили добре?
     

    Понравился пост? Поделись с друзьями!

  2. hihi

    hihi Любитель

    Сообщения:
    55
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Однозначно на біткоіни можна було заробити, і чимало. Але зараз я не став би туди вкладати, занадто ризиковано. А ось ідея з відкриттям своєї власної справи однозначно хороша, Ви головне не поспішайте і все продумайте, організація дуже важлива
     
  3. clockot

    clockot Новичек

    Сообщения:
    3
    Симпатии:
    0
    Пол:
    Мужской
    Я особисто віддаю перевагу вкладати тільки в те, що має нехай і менший прибуток, але в той же час і ризикувати доводиться мінімально. Криптовалюта це дуже і дуже ризиковано, А магазин з продуктами потрібен людям завжди і скрізь. При грамотному підході це золота ніша
     
Реклама
Похожие темы:
  1. Reborn
    Ответов:
    2
    Просмотров:
    64
  2. SeraphXS
    Ответов:
    2
    Просмотров:
    70
  3. Darius4678
    Ответов:
    0
    Просмотров:
    33
Загрузка...